משלוח חינם עד הבית בקניה מעל 350 ש״ח

לשירות לקוחות ולרכישה:  052-4007110

מדיניות ביטולים

מדיניות ביטולים והחזרות

העמוד עודכן לאחרונה בתאריך 26/01/2021

 1. החזרת מוצרים וביטול הרכישה תהיינה בהתאם ובכפוף להוראות החוק, לרבות הוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981, הוראות חוק המכר, התשכ"ח – 1968, ו/או בכפוף למדיניות מפעילת האתר, כפי שתקבע מעת לעת.
 2. מובהר בזאת כי כל השלמה ו/או החלפה ו/או החזרת מוצר כאמור בסעיפים אלו, תחייב את המזמין בדמי משלוח כאמור בפרק דמי המשלוח.
 3. שינוי הזמנה טרם יצאה למשלוח תיעשה באישור מראש של מפעילת האתר בלבד.
 4. ביטול עסקה וקבלת החזר כספי על מוצרים מהאתר ו/או החזרה והחלפה של מוצרים שלא בעקבות פגם ו/או אי התאמה אשר מקורה במפעילת האתר, ניתן לקבל במידה ועלות המוצר הינה 50 ₪ ומעלה, עד 14 ימים (שימו לב: לא ימי עסקים) מיום אספקתו/ם או מיום קבלת מסמך העסקה, לפי המאוחר מבניהם, על מנת לבצע החזרת מוצר או החלפתו על המוצר/ים מוחזר/ים להיות באריזה המקורית והינו/הינם חדשים לחלוטין, ללא כל סימני שימוש וניתן/ניתנים להחזרה למלאי למכירה מחדש.
 5. ביטול עסקה וקבלת החזר כספי לא יינתנו על מוצרים פסידים, כגון מוצרי מזון.
 6. ביטול עסקה והחזר כספי יתאפשר אך ורק בכרטיס האשראי עמו בוצעה ההזמנה באתר ובאופן בו בוצעה (כלומר, עסקה שבוצעה בתשלומים- תזוכה במספר תשלומים בהתאמה, ועסקה שבוצעה בתשלום אחד בודד- תזוכה בתשלום אחד בודד בהתאמה).
 7. במקרה זה מפעילת האתר תהיה רשאית לגבות מהמשתמש דמי ביטול בשיעור של 5% ממחיר ההזמנה , או 100 ש"ח, לפי הסכום הנמוך מבניהם.
 8. במקרה של פגם במוצר ו/או אי התאמה אשר מקורם במפעילת האתר, המשתמש יודיע למפעילת האתר על הפגם ו/או אי ההתאמה בהקדם האפשרי ולא יאוחר מ – 48 שעות לאחר אספקתו, מפעילת האתר תבדוק את הנושא ובמידה ויוחלט כי אכן המוצר פגום ומקור הפגם הינו במפעילת האתר, תספק למשתמש מוצר חדש תקין. בכל מקרה ביטול עסקה ו/או החלפת מוצר ו/או החזרת מוצר בעקבות פגם ו/או אי התאמה אשר מקורם במפעילת האתר, יתאפשרו עד 14 יום מיום קבלת המוצר.
 9. במקרה של פגם ו/או אי התאמה אשר מקורם במפעילת האתר דמי המשלוח בשנית יחולו על מפעילת האתר.
 10. בטענה של פגם או אי התאמה במוצר, למפעילת האתר יהיה את השיקול דעת הבלעדי לקביעה האם מדובר בפגם ו/או באי התאמה אשר מקורו במפעילת האתר.
 11. מפעילת האתר רשאית להפסיק את מכירת המוצרים באופן מוחלט או זמני, או להגבילם, בין היתר בכל מקרה בו המשתמש לא שילם במועד תשלום שהוא חב בו או אם ראתה מפעילת האתר כי קיים חשש סביר שהרוכש לא יעמוד בתשלומים בעד המוצרים ו\או במקרה בו המשתמש הפר את תנאי ההתקשרות עמה לרבות הוראות תקנון זה.
סל קניות
אנו משתמשים בעוגיות כדי לשפר את חוויתך באתרנו. בגלישתך באתר זה אתה מסכים לשימוש שלנו בעוגיות.